Wszystko do jazdy konnej

Derki dla koni, czapraki, kamizelki jeździeckie i wiele innych w jednym miejscu!

Sklep jeździecki

Czapraki

Czapraki dla konia to obowiązkowe wyposażenie do jazdy konnej.

Jest to specjalne zabezpieczenie, które pod siodło, które chroni grzbiet konia przed nadmiernym uciskiem i przed otarciami. Nasz sklep z akcesoriami jeździeckimi w Kielcach w swojej bogatej ofercie posiada kilka rodzajów czapraków dla konia. W zależności od potrzeb jeźdźca oraz od funkcji, jakie mają spełniać, mogą Państwo kupić u nas różne czapraki dla koni.  W naszym sklepie jeździeckim znajdą Państwo między innymi czapraki ujeżdżeniowe dla konia, które sprawdzają się w pierwszych etapach ujeżdżania koni.

Czapraki

Czapraki w naszym sklepie

W sprzedaży posiadamy również czapraki do jazdy bez siodła, oraz czapraki rajdowe dla koni, które dzięki swoje odpowiednie grubości pełnia rolę amortyzatora oraz odciążają grzbiet zwierzęcia. To zapewnienie komfortu nawet przy długich dystansach dla jeźdźca jak i dla konia.

Specjalne materiały nie tylko pełnią funkcję ochronną, ale również chłoną pot zwierzęcia, dzięki czemu unikniemy odparzeń i otarć wrażliwej skóry konia. Ogromnym plusem tego materiału jest higiena. Dzięki wykorzystaniu czapraka nie tylko dba się o komfort konia, ale również o utrzymaniu siodła  czystym stanie przez długi czas.

Dodatkowo wygodny i przemyślany design ułatwi nam jazdę i dalekie wyprawy, zastosowane sakwy po obu bokach zmieszczą potrzebne rzeczy w tym bidon z woda, czy drobne przekąski.

Dowiedz się więcej

Nie przegap naszej oferty!

    © Copyright 2025