Wszystko do jazdy konnej

Derki dla koni, czapraki, kamizelki jeździeckie i wiele innych w jednym miejscu!

Sklep jeździecki

Derka przeciwowadowa

Owady nie tylko są uciążliwe dla zwierząt, ale również mogą roznosić niebezpieczne bakterie oraz choroby. Każdy chce dbać o swoje zwierzę jak najlepiej, dlatego nasz sklep jeździecki w Kielcach poleca zakup profesjonalnej derki przeciwowadowej dla konia. Dzięki niej można zapewnić niepowtarzalny komfort dla konia, który szczególnie latem jest narażony na uciążliwe insekty.

Jaka jest derka przeciwowadowa?

Derka przeciwowadowa dla konia wykonana jest w sposób, który chroni konia przed nadmierną aktywnością owadów, ale w żaden sposób nie przeszkadza zwierzęciu oraz nie utrudnia mu wykonywania potrzebnych czynności. Jest to możliwe dzięki odpowiednim nacięciom na łopatkach. Równie ważny jest elastyczny i miękki materiał, dzięki, któremu wierzchowiec nie poczuje na sobie derki.

Derki przeciwowadowe

Derki takie sprawdzają się idealne, gdy nasze zwierze ulegnie jakiemuś urazowi i musimy zadbać o to, aby rana goiła się poprawnie. Stosowanie derek przeciwowadowych dla konia zalecane jest również podczas upalnych dni, kiedy to aktywność owadów znacznie się nasila i staje się bardziej nieprzyjemna dla zwierzęcia. Konie to delikatne zwierzęta i szybko ulegają zdenerwowaniu, dlatego jako odpowiedzialni właściciele powinniśmy zadbać o naszych podopiecznych w jak najlepszy sposób. W ciągu lata równie dobrze sprawdzą się nauszniki, które nie tylko chronią przed insektami, ale również przed hałasem.

Dlatego nasz sklep z akcesoriami jeździeckimi w Kielcach zaleca każdemu zakup derki przeciwowadowej dla konia. To jednorazowy zakup, który poprawi jakość życia czworonożnym przyjaciołom na długi czas!

Dowiedz się więcej

Nie przegap naszej oferty!

    © Copyright 2025