Wszystko do jazdy konnej

Derki dla koni, czapraki, kamizelki jeździeckie i wiele innych w jednym miejscu!

Sklep jeździecki

Derki przeciwdeszczowe

Wiosna i lato obfitują w deszcze, dlatego tak ważne jest, aby w tym nieprzychylnym czasie zadbać o komfort i zdrowie wierzchowców.

Profesjonalny sklep jeździecki w Kielcach poleca zakup derki przeciwdeszczowej. To najbardziej trafne rozwiązanie.

W naszej ofercie znajdą państwo przeróżne akcesoria jeździeckie, które dostępne są zarówno na stronie internetowej naszego kieleckiego sklepu jeździeckiego jak i stacjonarnie, gdzie mogą państwo obejrzeć proponowany asortyment i na miejscu zasięgnąć fachowych porad naszych pracowników. Nikogo nie dziwi, że nasz klimat obfituje w wiosenne i jesienne deszcze. Krótki spacer z parasolem podczas deszczu może i jest przyjemny, ale na pewno nie na dłuższą metę. Ludzie mogą schronić się przed deszczem pod parasolka niestety konie nie mają takiej możliwości.

Derki przeciwdeszczowe

Szeroki wybór derek

Dlatego nasz sklep ze sprzętem do jazdy konnej w Kielcach przygotował specjalne derki przeciwdeszczowe dla koni. Zastosowany materiał jest nieprzemakalny, a zarazem lekki i bardzo wygodny w użytkowaniu. Ponadto podszyty jest delikatnym bambusowym materiałem, który nie podrażnia konia, chroni jego skórę i przepuszcza powietrze tak, aby zapewnić jak największy komfort użytkowania zwierzęciu.

Do uzupełnienia sprzętu, polecamy również wybór derki polarowej, która reguluje temperaturę ciała wierzchowca po wymagającym treningu.

Dzięki naszej derce przeciwdeszczowej dla konia, zwierzę nawet w pochmurne i deszczowe dni będzie mogło bez problemu poruszać się po padoku, przy czym specjalna podszewka ochroni je przed niższą temperaturą i zadba o jego odporność.

Dowiedz się więcej

Nie przegap naszej oferty!

    © Copyright 2025