Wszystko do jazdy konnej

Derki dla koni, czapraki, kamizelki jeździeckie i wiele innych w jednym miejscu!

Sklep jeździecki

Kantar

Obowiązkowy i niezwykle ułatwiający sprzęt, w który powinien wyposażyć się każdy posiadacz konia, jest kantar podszywany. To wyjątkowy element wyposażenia, który świetnie sprawdzi się w przypadku niemalże każdego wierzchowca.

W naszym sklepie jeździeckim Kielce kupią Państwo kantary podszywane o różnych rozmiarach, a także kolorach. Dzięki temu można dobrać kantar do stroju na konkurs, do czapraka lub derki.

Jaki kantar jest w naszym sklepie?

Posiadamy kantary podszywane sztucznym futerkiem specjalnie przeznaczone dla kucy. Kantary wyróżniają się regulacją w dwóch miejscach - w części nosowej i potylicznej. W naszym asortymencie znajdą państwo również kantary podszywane dla źrebaków, również z regulacją na zapięcie karabińczykowe lub zapięcia standardowe ze srebrnymi okuciami ze stali nierdzewnej.

Kantar

W promocji naszego sklepu jeździeckiego w Kielcach wybrane kantary podszywane wraz z uwiązami już w zestawie. To świetny wybór dla osób, które liczą na dobrą jakość i niskie ceny, ponieważ to zapewniamy w zestawie. Wybór kolorów oraz materiałów z pewnością działa na korzyść naszego sklepu.

Dzięki naszemu sklepowi ze sprzętem do jazdy konnej zakupią państwo cały sprzęt pasujący idealnie do państwa oczekiwań. Oferujemy również atrakcyjne rabaty przy zakupie za minimum 500 zł. Dla naszych stałych Klientów przewidujemy bardzo atrakcyjne rabaty oraz stałe zniżki na wszystkie zakupy w sklepie jeździeckim w Kielcach!

Dzięki naszym kantarom podszywanym Państwa koń będzie najpiękniejszy na wybiegu!

Dowiedz się więcej

Nie przegap naszej oferty!

    © Copyright 2025