Wszystko do jazdy konnej

Derki dla koni, czapraki, kamizelki jeździeckie i wiele innych w jednym miejscu!

Sklep jeździecki

Nauszniki

Nasz sklep ze sprzętem do jazdy konnej w Kielcach posiada w ofercie nauszniki końskie.

Nowość! Wyróżniają się ona dodatkową siatką przeciw owadom, co znacznie ułatwi utrzymanie komfortu dla wierzchowca.

Wygodne w użyciu, bezpieczne dla zwierzęcia! Nasze nauszniki końskie bardzo łatwo się zakłada i nie stanowią żadnego dyskomfortu dla konia. Są lekkie i wygodne, konie nie odczują żadnej różnicy. Największą zaleta nauszników końskich jest ochrona uszu przed owadami.

Nauszniki

Nauszniki dla konia w naszym sklepie

Kielecki sklep jeździecki zaleca wszystkim właścicielom koni stosowanie takich nauszników szczególnie latem, kiedy owady są nadzwyczaj uciążliwe. Wykonane z delikatnych materiałów nie spowodują odparzeń, a jednocześnie skutecznie ochronią końskie uszy przed insektami.

Polecamy je także dla młodych koni, oraz dla koni, które przeznaczone są do nauki jazdy dla najmłodszych. Konie nie są wtedy rozpraszane przez atakujące owady oraz nie ma obaw przed niekontrolowanymi ruchami głowy wywołanymi przez owady wlatujące do końskich uszu.

W ofercie akcesoriów jeździeckich w Kielcach mogą państwo znaleźć nauszniki końskie w różnych, bardzo atrakcyjnych wzorach. Dodatkowo umożliwiamy państwu wybór koloru i wykończenia przy zakupie wybranych przez siebie nauszników końskich.

Oferujemy szeroki wybór dla wszystkich miłośników koni i zapewniamy najbardziej atrakcyjne ceny, szczególnie w naszym outlecie.

Dowiedz się więcej

Nie przegap naszej oferty!

    © Copyright 2025