Wszystko do jazdy konnej

Derki dla koni, czapraki, kamizelki jeździeckie i wiele innych w jednym miejscu!

Sklep jeździecki

Rękawiczki jeździeckie

Wszyscy, którzy już jakiś czas zajmują się jazda konna wiedzą o tym, jak nasze dłonie mogą ucierpieć podczas przejażdżek czy ćwiczeń do zawodów. Nasz sklep w Kielcach ze sprzętem do jazdy konnej oferuje rękawiczki jeździeckie, które znacznie poprawią komfort jazdy. To skuteczny sposób na pożegnanie się z obtarciami, odparzeniami i innymi negatywnymi skutkami związanymi z jazdą konną.

Dzięki rękawiczkom jeździeckim nie tylko nasze dłonie przestana marznąć, ale również rękawiczki ochronią je przed otarciami i odciskami, których niestety łatwo można się nabawić. Oferowane przez nasz kielecki sklep jeździecki rękawiczki jeździeckie sprawią, że skóra mimo narażenia na niskie temperatury oraz otarcia zostanie gładka i miękka.

Czym się kierować przy wyborze rękawiczek?

Najważniejsza jest tkanina. Specjalne wykonanie z delikatnych materiałów w żaden sposób nie zmniejszy komfortu jazdy oraz nie sprawi, że zmniejszy się nasze wyczucie w trzymaniu wodzy. Dlatego warto przy wyborze rękawiczek przymierzyć je i  koniecznie sprawdzić wykorzystany materiał.

Bogaty wybór akcesoriów jeździeckich w naszym kieleckim sklepie to nasz ogromny atut.

Dostępne różnorodne materiały oraz kolory sprawią, że każdy znajdzie coś dla ciebie. W ofercie sklepu ze sprzętem do jazdy konnej Kielce znajdą Państwo rękawiczki jeździeckie w krojach damskich, męskich oraz dziecięcych. Rękawiczki w różnych kolorach z rozmaitymi wykończeniami i akcesoriami, które spersonalizują Państwa wyposażenie.

Dowiedz się więcej

Nie przegap naszej oferty!

    © Copyright 2025